Pozície

OCHRANCA

Úlohou ochrancu je chrániť svojho zverenca/chránenca, a to pred úhlavným nepriateľom (Zverenci by si ho mali uviesť v príbehu, odkiaľ budete mať informácie). Počas pobytu na škole sa vyučí v boji na blízko, v mágií a v používaní zbraní. Každý bude mať svojho zverenca prideleného, podľa toho kto je práve voľný! (Tento fakt sa ale nevsťahuje na páry, chodíte s tým kým chcete xD) To, že ste démon/negatívna bytosť ešte neznamená, že nebudete chrániť inú bytosť!!! 

Bytosti, ktoré sa sem zaraďujú:

Strážny anjel
Anjel smrti
Vyšší démon
Sukuba/Inkubus
Noblesse
Alfa
Vyšší elf
Potomok Lokiho
Potomok Thora
Potomok Poseidona
Fúria
+ Ako špeciálne - Kríženci! (Musí však byť kríženec aspoň jedného z predošle vymenovaných, príklad Strážny anjel + obyčajný upír, silnejšia bytosť rozhoduje o tom, že budete vašou úlohou chrániť!)


CHRÁNENEC/ZVERENEC

Táto bytosť je slabšia, nemá tak rozvinuté schopnosti ako chránenec (nerobte zo seba MacGyvera). Stále na vás číha nebezpečenstvo, takže sa musíte spoliehať na svojho ochrancu. Každému z vás bude pridelený vlastný ochranca, ktorý bude voľný! (Tento fakt sa nevsťahuje na páry, chodíte s tým, s kým chcete!) DO PRÍBEHU! však uveďte kto na vás útočí, prečo ste v stálom nebezpečí, aby bol váš ochranca v obraze. Ovšem v hre ho budete vždy uvádzať len ako fiktívnu postavu, nikdy nebude mať osobitne postavu na rpg.

Bytosti, ktoré sa sem zaraďujú:

Padlý anjel
Obyčajný upír
Vlkodlak
Nižší elf
Čarodej/Čarodejka
Spectrum
Duch
Ľudia
Zveromág
Nymfa
Potomok Afrodity

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára